IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE

Forum IL Divo Romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ordinea de zi

In jos 
+3
Black Rose
cristina
crazy_candy
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyLun Apr 06, 2009 11:08 pm

OK am scimbat putin decorul!
Imi spuneti daca va place! Doar poza ! Trebuie schimbat si fundalul! Daca va plac , daca nu , nu are rost sa ma chinui sa caut!
Mie una poza asat imi place de mor!
Poate mai primesc si alte cadouri! Wink
paaaaa
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyLun Apr 06, 2009 11:13 pm

Ce faci mai insomniaco? Eu credeam ca dormi demult...Da, e faina poza, desi raman la parerea mea ca majoritatea pozelor din setul ala sunt mult prea retusate. Uite ca nu am avut timp sa ma ocup si de frontispiciu dar promit sa caut si sa vin si eu cu propuneri....
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:01 pm

Ordinea de zi - Pagina 3 Milano23309017
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:25 pm

Daniiiiiiiiiii!!!!!!!!! Schimba poza aia de sus, cu baietii in barca, TE ROOOOOG!!!!!!!!!!

Cristiana, merge pusul de poze.
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:48 pm

Dani, tu mi-ai spus vreodata ca iti place Chris Botti?? Am un torrent cu el, e un concert. Daca vrei, ti-l dau pe mess.

Cristiana, iti repet: nu e cazul sa intri sa aerisesti in camera lui Derbe. Intru eu, nu ai grija........

PS: Lenjeria aia din camera lui Craca de unde ai luat-o?
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:56 pm

Dizertatie pe tema CUM SE TINE UN MICROFON

Exemplul 1:
Ordinea de zi - Pagina 3 2009_0403Barcelona20090077
Microfonul se tine delicat, cu 2-3 degetele, maximum. La fel de delicat precum o cescuta de portelan chinezesc.......Nu conteaza ca mana e obisnuita cu desfacutul capacelor de borcane, conteaza ca e gingasa ca ..........nu am cuvinte...........vai , tu, Urs.......... :D

Exemplul 2:
Ordinea de zi - Pagina 3 2009_0403Barcelona20090082
Microfonul se tine cu atentie, degetul mic abia apropiindu-se de obiect......se adauga un zambet si uiti de tot de microfon........ Embarassed

Exempul 3:
Ordinea de zi - Pagina 3 2009_0403Barcelona20090091
Poti tine microfonul cu tpata palma , dar cu conditia ca indexul sa fie aproape intins, sa dea senzatia de "delicatete barbateasca", specifica gintei latino......... Shocked

Exemplu 4 (zis si "modelul american")
Ordinea de zi - Pagina 3 2009_0403Barcelona20090073
Pai microfunul, bade Derbe, se tine barbateste, strans bine cu toate degetele, sa nu cumva sa scape! Eventual, tipi in el, sa te auda si ceilalti oieri de peste vai (cu toate ca ei sunt cu tine pe scena)! Sa nu ti se invineteasca degetelele, puisor..........
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:57 pm

Ordinea de zi - Pagina 3 Barcelona036

Asta chiar imi place.....
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 7:59 pm

Intrebare: CICA SCRIE UNDEVA PE FORUM CARE SUNT MAGAZINELE UNDE VOR APARE CD+DVD ALEA NOI LA SFARSITUL ANULUI. UNDE SCRIE??????????CA IO NU AM GASIT NICAIERI!!!!!!!!!!!!DATI-MI SI MIE LINK-UL, VA ROOOOOGGGGGGGGGG!!!!!!!!!
Sus In jos
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 9:29 pm

cristina a scris:
Am gasit un articol, nu stiu daca e asta dar continutul e asemanator.



Il Divo Signs Touring, Merch Deal With Live Nation
September 23, 2008 - Global | Touring | Rock and Pop

By Ayala Ben-Yehuda, L.A.

Operatic pop supergroup Il Divo has signed a global touring and merchandise agreement with Live Nation for its next tour, scheduled to begin in the U.K. in Feb. 2009. The company will promote all of Il Divo's dates and will have exclusive rights to Il Divo's merchandise, tour sponsorships, fan club and VIP packages.

Il Divo is set to release its fifth album, "The Promise," on Syco/Columbia Nov. 10 outside the U.S., and Nov. 18 stateside. The group will continue to record under Sony BMG; the tour will comprise about 90 dates in its first phase and up to 150 total over two years, according to manager Peter Rudge of Octagon.

Il Divo's third tour will begin in the U.K. in mid-February, then hit continental Europe, Canada and the U.S. The group will then arrive in the Far East, Australia and New Zealand, wrapping up its first leg in October. Il Divo's next leg will take the foursome to South Africa and Latin America.

"They've hit all five continents already very quietly, so this is just a continuation of that strategy," Rudge tells Billboard.biz.

Simon Moran of SJM in the U.K., Udo Artists in Japan and Paul Dainty of Dainty Consolidated Entertainment in Australia will continue to promote Il Divo's tours in their respective markets, albeit via deals with Live Nation.

Rudge added, "On the last tour, we were doing business with Anthill, the merchandise company, we were doing business with Musictoday, the VIP and hospitality company, and we were being promoted essentially by Live Nation. We've just really institutionalized those deals into one deal with Live Nation - it's a one-stop shopping operation."

Agents David Zedeck from CAA and John Giddings from Solo represented Il Divo
in the deal.

Uite Denis am cautat de am innebunit ca stiam ca am postat ceva in legatura cu turneul si pana la urma am gasit, asa ca il repostez.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 9:33 pm

Nu stiu ce te deranjeaza ca mai intru si eu pe la Derbe prin camera, ca doar stii ca pentru mine el e ca un frate mai mic.
I-am dus tablouri si lui si celorlalti. Voiam sa le fac o surpriza la intoarcere.

Ce scrie acolo Derbe?

Ordinea de zi - Pagina 3 DSC04285
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 9:37 pm

Trebuie sa recunoasteti ca bibeloul elvetian e cel mai delicat dintre toti...cum tine el microfonul...cata delicatete...nu ca Derbe..asta zici ca tine grebla de coada...

Si mai poate si altfel...ca sa-si arate si inelul...

Ordinea de zi - Pagina 3 381

Pe cand aici...delicatetea intruchipata...iar unde forta se combina cu delicatetea...va dati seama ce amestec ucigator e nu?

Ordinea de zi - Pagina 3 DSC04211
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 9:39 pm

Cum nu e nimeni pe aici...ma duc sa incerc niste creatii...poare schimbam tapetul si firma...
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 10:27 pm

Ma simt chiar prost!!!!!!
Chiar nici o creatie a mea nu va palace?
Un singur cuvant de apreciere ar fi frumos!!!!!!!!!!!!
Seb canta-mi ceva dulce asa ca tine!
Si hai la nani!!!!!!!!! Aici nu ne iubeste nimeni! Sad
Ordinea de zi - Pagina 3 IMG_2257
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 10:46 pm

Dar eu ti-am zis draga mea ca nu-mi displace...Denisei nu-i place...ia sa vedem daca merge ce am facut eu...asa de proba
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMar Apr 07, 2009 11:17 pm

Astept impresii...tineti cont ca nu e decat o incercare timida...abia ma obisnuiesc cu programul...VA PUP. NOAPTE BUNA!

PS. Am vrut sa schimb si fundalul (cu cel in gen mozaic, Dani) dar nu se mai vedea scrisul cu negru, asa ca pana gasim altceva il lasam pe asta.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
smug
VIP Membru
VIP Membru
smug


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 31/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 6:02 am

hello tuturor!!!!!! argh...ce zile incurcate pot sa am...de oboseala stateam azi in biblioteca si am zis ca ar fi cazu sa ma pun la punct cu il divo world, nu de alta...dar prietena mea cea mai buna+o alta prietena se duc la paris (cristiana...poti sa fii linistita...una e cu mr D si una cu mr Seb)... ele nu prea se cunosc intre ele...ma cunosc pe mine...hahahahaha...IL DIVO WORLD IT IS!!!! sa spunem ca suntem toate AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...eu pt ele si ele pt faptul ca vad cele 4 specimene live...ce pot sa faca oamenii astia din noi...

1. DVD DVD DVD DVD DVD DVD DVD DVD ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaha (oare alta reactie poate fi in ceea ce ii priveste?)

2. ce concerte super au fost prin spania si portugalia...si din ce am vazut, lisabona a fost the best... am vazut un filmulet pe youtube...ce canta lumea la hallelujah...WOAAAAAH!

3. ZUUUUUURIIIIICH!!!!!!!!!!! acum 2 ani se pare ca a fost cel mai fain concert (greu de crezut...cica elvetienii sunt rezervati...haha...orice stereotip e usor eliminat cand ajungi pe-acolo...poate curatenia)...sa ii vad acum...dar greu de batut barcelona si lisabona...

4. habar n-am sa fac siggy... la avatar presupun ca pot tufli o poza pur si simplu... sunt ingropata in teste si research dar ma ocup de subiect cand am vacanta...if im alive...traiasca scoala americana...NO LIFE!!!! haha

5. bai frate ce poze au putut sa faca fiintele astea pana acum...ce aparate or avea? eu imprumut unu...ca al meu e luat la negru din new york hahahhahaa...e patetic...bun cand e soarele pe cer...da la lumini din astea...horror!

6. care tb sa fie 1... KEEP THE HUMOR COMING!!!!!! cat am ras de seria "cum se tine un microfon" ... am observat stilu de ceva timp...
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 9:29 am

Mesaj pentru Dani: Pozele astea noi îmi plac muuuult! Acelea cu barca erau prea.......nu ştiu cum, dar nu prea mă dau în vant după alea că nu sunt color! Dar astea, da, altă viaţă! De Chris Botti nu mi-ai spus nimic. Îl vrei, sau nu?
Am o propunere: schimbaţi pozele de sus o dată pe lună. Să nu ne plictisim!

Mesaj pentru Cristiana: mă laşi cu "fratele cel mic" şi bla bla?! Că şi tanti aia matrafoxată şi tanti fluture şi altele de vârsta lor se uită tot ca la "fiul lor" la el şi apoi le ia cu leşin când le trage Derbe vreo privire.........Mai bine uită-te la Urs şi atât!

Mesaj pentru smug..........tot nu am reţinut numele tău real, iartă-mă.........Tu stai liniştită cu burta pe carte, învaţă, munceşte, că de forum ne ocupăm noi. Din când în când ia şi tu o pauză de distracţie şi intră pe aici. Sau pe forumul oficial. Lasă, că după examene o să stai pe forum cât o să vrei.........Cartea e grea, ce vrei, de aia Derbe o citeşte stând pe pat...........sau pe jos.........că-l dor mâinile să o susţină.............Apropos de Derbe, prietena ta care se duce la Paris, aia care e divă, are părul drept, sau întins? Că eu tocmai am învăţat să fac onduleuri naturale cu doar două degeţele..........sau să întind părul........depinde........Ok, revenind la realitate, ştim cum e cu facultatea şi cu examenele,te înţelegem, aşa că ce-ţi putem spune, BAFTĂ multă şi nervi buni! De unde eşti tu? Şi în ce oraş eşti acolo? Şi ce studiezi?

ŞI NOI AM FĂCUT POZE FRUMOASE, ÎN CONDIŢIILE ÎN CARE ŢINEAM APARATUL PE GENUNCHI, SAU ÎL MANEVRAM REPEDE, SĂ NU NE PRINDĂ ĂIA! Să vedeţi voi ce poze ieşeau dacă ne lăsau să focalizăm frumos...........ce zumăială îi trăgea Dani cu profesionalul ei .................
Sus In jos
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 11:07 am

Salutare!
1. Deni creaţia e a mea şi ma bucur ca-ti place.
Da, sunt de acord sa schimbam lunar, chiar saptamanal pozele, ca imi place sa lucrez cu materialul asta sub ochi...adica cu cele 4 minuni cantacioase...le voi face cu drag.
Cand spun frate mai mic, apoi frate mai mic este, da? Believe me! Chiar nu am scapari pe partea americana.
Cu teritoriul elvetiano-francez e alta problema...acolo mai scap...mai mereu, dar in rest nu e nici un pericol.
Si ce...nu-ti plac tablourile pentru Derbe?

2. Anca ne bucuram ca ne mai dai cate un semn si te intelegem. Spor la treaba si bafta la examene...si mai intra din cand in cand si pe la noi...sa ne transmiti cate un suflu american....
Apoi vezi tu, de aia a ajuns America unde a ajuns...ca nu e usor...
Uite daca esti cumintica si nu te mai dai la bombonica mea elvetiana, iti fac si siggi si avatar...nu cu Urs bineinteles, asta se exclude din start, cu ce vrei tu (in afara de Urs) sau daca lasi la latitudinea mea, vad eu ce fac.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 11:12 am

Si acum mi-a picat fisa....pai mai Deni tu ma compari pe mine cu tacanitele alea...cu matrafoxata si fluturita....eeeee....vezi ca ma supar....si ocup America asa din razbunare...daca nu pentru alte motive.... Mad Mad
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 1:37 pm

1. Anca ne bucuram sa te vedem din nou. Multa bafta la examene!!!!! Spor la treaba! Lasa ca de baieiti ne ocupam noi nu iti face griji! Prietena cu care mergi la paris, aia sirena este bine sanatoasa! Ca stiu eu o clinica particulara tare bunaaaaaaaaa , ortopedie in special, "accidente" in special.jejejejjejej

2. Deni, normal ca vreau concert cu Chris Botti! Era intrebare retorica!!!!!!!

3. Cris imi plac pozele dar nu poti da jos lemnul ala ca ma omoara! O sa mai urc si eu niste fonduri ( am gasit unele de primavara), si poate faci un fromtispiciu care nmerge cu ele! te uiti deseara sa le vezi da?
In alta ordine de idei, daca te prind cu avatare si siggi pentru alte persoane decat a mea ti-o iei rau! Oricum ai niste datorii pentru invadarea spatiului francez!
Intrebare: inca tot nu mi-ai spus tu ce program ai pentru siggi si alte alea! Sau e secret??????? Daca il trimit pe Seb ii spui lui? Laughing
Fondul ala cu mozaic e foarte frumos stiu, dar nu merge decat cu scrisul in culori deschise!

PS : IDEE - dupa ce vezi fondul si te apuci de colectia de primavara, ma gandeam nu vrei sa o faci cu niste poze de la concertul din Milano? era doar o idee! Wink
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
smug
VIP Membru
VIP Membru
smug


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 31/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 1:49 pm

pt ca am primit mail cu notificare de reply...nu m-am putut abtine...lol!

paiiiii...sunt din bacau (ewwww haha)...si acu 2 ani am luat o bursa de studii in us...sunt la un colegiu mai mic, in standardele din romania... se cheama college of william and mary...suna a biserica hahhaaha...dupa cum a zis un prieten... problema e ca vreau sa fac drept international si dupa muuuuuulte conversatii cu profesori americani pe care i-am bantuit de cand eram in romania mi-au zis sa vin la o scoala mai mica da puternica pt "undergraduates" (e in top 5 la nivelu de colegiu)...ca dreptul si medicina se fac doar dupa primii 4 ani de colegiu... in fine... complicat... studiez istoria si studii europene...cam paradoxal ca fac studii europene in america...trei sferturi din profi sunt americani, sau au stat f mult in europa...si plus...cu dreptul sunt "focused" pe europa centrala si de est (hellooo...hahaha) ... uhm...WOW! im getting boring again...asta e happy forum! ideea e ca departamentul de istorie e no 2 in america si oamenii ma rup! am scris la analize de-am ametit...si nu prea merge cu copy paste, ca ma dau afara din scoala (am depus juramant pe codul de onoare la inceput...nimeni nu ma crede in romania hahhaha) ...dar pentru asta exista il divo playlist!!!!!! cel mai bun efect cand sunt ingropata in treaba...
dar cam atata cu plictiselile mele...nici maica-mea nu ma intelege...asa ca stiu ca e dureros de citit LOL! ahh...am un prieten aici care s-a transferat de la OBERLIN...cand l-am cunoscut m-am inecat in cafea...motivul!!!!! pt ca face muzica doar...si oberlin-music...HEEEEEY!!!!!!!! ca ploua cam des si era deprimant...

sooo...unde e divo spirit azi? zurich? cred ca sunt in zurich everyday of my life...LOL! si ca fapt divers...motociclistu' cu pricina e motociclist ca asa sunt TOTI in elvetia...nu am vaz atatea motociclete in viata mea! cel putin in luzern...le mai si pozam...monumentele tarii...lol!

va pup!!!!! si scuze pt plictiseala de mai sus...toata lumea casca in mom in care incep sa explic...dar am ajuns foarte defensiva dupa rautatile primite prin romania...*da ce faci cu istoria? da n-am auzit de scoala asta...da ce mult iti ia sa faci o scoala...* etc etc etc...

si ca sa pun o poza...ca ma simt minoritara...nu ca nu as fi... una din preferatele mele in afara scenei... stanga, jos...super par david...si ce zambeeeeteeee...lovely!!!!!!

Ordinea de zi - Pagina 3 18 (hope it works)

<3 ANCA!!!!!!
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 3 EmptyMier Apr 08, 2009 7:43 pm