IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE

Forum IL Divo Romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ordinea de zi

In jos 
+3
Black Rose
cristina
crazy_candy
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyDum Apr 05, 2009 6:57 pm

Si tot pe you tube am gasit pe tipii astia, care nu arata nici rau si nici nu canta rau, dar eu nu pot vedea alt grup de 4 barbati si care sa nu fie IL DIVO. Pur si simplu nu pot...toti mi se par copii ieftine.

Scrie cineva vis a vis de flacaii astia ca sunt varianta ”light” a baietilor de la IL DIVO. No thanks...



Poate mai vorbim pe seara. Pa.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
Black Rose
moderator
moderator
Black Rose


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 05/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 10:51 am

Ordinea de zi - Pagina 2 Sebba%C3%B1o


Colombia
200 fans en la puerta
Sebastien tiene dolores de estomago
Corre hasta su habitacion del hotel
..............
Te amoooooooo!!!!

caida....

“We had 200 fans outside the hotel, but I had to get to my hotel room as fast as possible. My room was on the second floor so I didn’t think to draw the bathroom blind before I sat on the toilet. Next thing I knew, there was someone at the window shouting, ‘Te quiero, Sébastien!’ The moment I looked at her, she disappeared. One second later, I heard this crashing sound. Miraculously, she was fine.”

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
redharley
moderator
moderator
redharley


Numarul mesajelor : 68
Data de inscriere : 06/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 7:45 pm

MULTUMESC, DRAGELE MELE, PENTRU URARI,PENTRU TORTURI, PENTRU FLORI.
Scuze ca postez multumirile atat de tarziu, a doua zi, dar ieri am avut o zi incarcata. Prima jumatate de zi a fost foarte... naspa, grea, trista, a doua jumatate a fost vesela, haioasa, super!
Nu stiu daca se vor vedea pozele de sub text, o sa incerc sa le postez mai tarziu daca nu se vad. Oricum, am ras cu lacrimi cand le-am vazut, mai ales pozele 3 si 4.



Reduced: 90% of original size [ 640 x 480 ] - Click to view full image

DECLAN

Reduced: 90% of original size [ 640 x 480 ] - Click to view full image

URI
Sus In jos
redharley
moderator
moderator
redharley


Numarul mesajelor : 68
Data de inscriere : 06/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 7:57 pm

Of, nu se vad pozele!! Stati sa deschid photobucket-ul! Gata!Twisted Evil Twisted Evil

Ordinea de zi - Pagina 2 LOTRAragornDavey-2

Ordinea de zi - Pagina 2 LOTRAragornUrsy-1

Ordinea de zi - Pagina 2 WorldWar2pilotDavid-2

Ordinea de zi - Pagina 2 WorldWar2pilotUrs

Unele fane chiar au prea mult timp liber!!!!! MULT PREA MULT!!!!!!!! Suspect Shocked Evil or Very Mad
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:19 pm

Doamne, multumesc ca Derbe nu arata ASA..............cu toate ca poate asa ar fi aratat in timpul celui de-al doilea razboi mondial........NASPAAAAAAAAAAAAA! Nici Urs nu e mai breaz...........
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:20 pm

Asta oare cine e????? :D :D :D

Ordinea de zi - Pagina 2 13-1
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:28 pm

derbe_diva a scris:
Asta oare cine e????? :D :D :D

Ordinea de zi - Pagina 2 13-1
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes nu spun nimic....... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:31 pm

Derbe cica el recunoaste bustul asta............

Ordinea de zi - Pagina 2 Dublin6-27-07DavidSeb
Pai, Seb, my friend..de cate ori am impartit noi cabina de proba.............era culmea sa nu te recunosc!
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:32 pm

TOT nu spun nimic............ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:37 pm

Da` nici nu e nevoie.............uneori, tacerea e cel mai bun raspuns, Dani! :D
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:38 pm

Ordinea de zi - Pagina 2 46915438
Daniiiiii ochelarii astia sunt buni?????
Da Seb sunt foarte buni! Ii porti pe aici cand intra o anumita ' vezina" da?
Da Dani, doar sa nu stingeti lumina ca ma dau de pereti!
Seb, tu te dai de pereti si in plin concert cu toate reflectoarele pe tine....... Razz Razz Razz Razz Laughing
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:39 pm

derbe_diva a scris:
Da` nici nu e nevoie.............uneori, tacerea e cel mai bun raspuns, Dani! :D
Daca astepti detalii referitor la camasa , de la mine nu primesti............. Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:49 pm

Dragele mele, daca aveati nevoie de o confirmare ca altele sunt mai zuzu decat noi, aveti doua dovezi:

1. Sefa fan clubului italian, bucatarind.........TIRAMISU!!!!!!!!!! Ca, deh, e fana felinei si cand felina a tipat ca i-a placut tiramisu, ea s-a executat..........PS: voi va dati cu ruj cand gatiti? Io, nu...........

Ordinea de zi - Pagina 2 Milano23309017

2. Ta-daaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............uitati ce a iesit! Da` oare de ce au facut 2?! Sper ca Derbe nu a ingurgitat singur unu!!!!! Shocked

Ordinea de zi - Pagina 2 Milano23309017
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:50 pm

Scuzati. Cred ca mi-au ramas ochii la prajitura...........

Ordinea de zi - Pagina 2 Milano23-3-09005
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:57 pm

Vaiii......as dori si eu o bucata!!!!!!!!
Adica bonbon derbedeu ce esti, ai mancata fara mine bunatate de prajitura????????
Ordinea de zi - Pagina 2 Belfast07Seb9
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 8:59 pm

Uie fana adevarata! Pana si sortul de bucatarie are poza cu IL DIVO!
Ordinea de zi - Pagina 2 100_2373a-1

saracii, maine, poimaine ajung pe cine stie ce..........
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:01 pm

Ordinea de zi - Pagina 2 Imgp0164

Aici se pare ca era in timpul ovatiilor de dupa ADAGIO...........

do you remember, girls? :D
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:05 pm

Cand tot incerca saracul Miller sa vorbeasca, sa mearga mai departe , si sala nu si nu? YES!!!!!!!!!!!! cheers cheers
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:06 pm

Sortul ca sortul, dar obiectul autografat de Seb............... lol! lol!
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 50

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:06 pm

Nu stiu de ce nu mai pot pune poze de pe photobucket. Cred ca imi face feste calculatorul. Oricum nu mai stau, ca e tarziu.

Pa!!!!!!!!!!!
Sus In jos
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:08 pm

Nici eu, pentru ca aseara am dormit tare prost iar azi am fost pepsi si sunt terminata!!!!!!!
Bon nuit!!!!!!!!!
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:18 pm

derbe_diva a scris:
Asta oare cine e????? :D :D :D

Ordinea de zi - Pagina 2 13-1

Seb...daca vrei poti sa scoti haina...si sa mai desfaci un nasture...doi... Razz Razz Razz
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:28 pm

Meli, pozele alea cu Urs si Derbe sunt oribile...alea nu sunt fane...alea sunt persoane cu frustrari, sau deraieri, sau orice alte probleme. Baietii astia sunt asa de frumosi, incat nu stiu de ce ar dori cineva sa-i poceasca asa. Mare gradina Domnului, oricum, si multi sar gardul in ea.


Pana acum m-am chinuit cu netul care parca e nebun asta seara si cand am reusit ati plecat voi.

Voiam sa va spun ca alerta cu concertul live e de fapt concertul ”Live at the Greek...” . Am fost la sursa si am aflat. Deci ce visam noi si ce e de fapt. Oricum ei sunt bineveniti oricand, oriunde si in orice concert, dar asta chiar l-am vazut de foarte multe ori, astfel incat nu cred ca ma mai intereseaza.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:34 pm

Nici nu mai stiu ce voiam sa va mai spun...imi pusesem ordine in idei si m-a enervat netul asta asa de tare ca mi s-au amestecat toate in cap.

Nu stiu daca ati citit ca la Madrid a fost ex sotia lui Cracanel și ex logodnica lui Derbe (am zis bine Deni??) sa-i vada pe baieti in concert.

Doamne, ce nervi am ca nu mai tin minte ce voiam sa va mai spun...cred ca m-am sclerozat...mai stau un pic poate imi aduc aminte.

Eeee...domnul meu...pai daca te uiti asa...s-a terminat...chiar am uitat tot...si cum ma cheama...

Ordinea de zi - Pagina 2 DSC04194
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 EmptyLun Apr 06, 2009 9:49 pm

Astea fiind zise...cred ca va las...ma duc putin prin camerele personalizate ale baietilor, pentru ca le-am adus tablouri... si apoi ma retrag. V-am pupat. NOAPTE BUNA!

Cam asa arata unul din camioanele de scena ale baietilor...plin.

Ordinea de zi - Pagina 2 IDkasmionaPicture274-1

Va las si niste autografe de la baieti...atatea litere stiu ei sa faca mititeii...dar tot ii iubim. Paaaaaaaaaaaaa.

Ordinea de zi - Pagina 2 Collage1
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Ordinea de zi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ordinea de zi
Sus 
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ordinea de zi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE  :: Casa ZUZU :: Biblioteca - loc de trancaneala-
Mergi direct la: