IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE

Forum IL Divo Romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ordinea de zi

In jos 
+3
derbe_diva
Black Rose
crazy_candy
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 9:39 am

Salutare! Nu am mai intrat pe aici pentru ca in week end-ul asta nu mi-a fost tocmai bine...cred ca ma incearca o raceala, sau o fi din cauza anemiei mele care imi da batai de cap pe vremea asta. Oricum ar fi, nu mi-e bine deloc. Sambata seara am facut si temperatura........si nu pot sa dorm! Cred ca adunate, in zilele astea (adica in noptile astea), nu cred ca am avut 8 ore de somn! Am imbatranit.........Sper sa-mi treaca starea asta cat mai repede, ca nu am chef sa plec la Milano asa!

Cracanel nu are gusa, Cris........asa e el..........dar are nu nas........mama, mama, ce nas! Da, dar nasul compenseaza cu vocea........iar picioarele cracanate, cu suvita si cu farmecul lui latin! Asta asa, sa o fac fericita pe Ralu, nu ca as fi fana lui.......

Asadar, sa aveti o saptamana frumoasa si ..........cu soare muuuuuult!

AU MAI RAMAS DOAR 5 ZILE! Aproape ca nu-mi vine sa cred! Adica saptamana viitoare, pe vremea asta, vom fi in Milano, asteptand seara!

Paaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Sus In jos
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 11:53 am

derbe_diva a scris:
am gresit o poza.........

Ordinea de zi - Pagina 20 DSC_0247

Preiau de la postari anterioare pentru ca pe aici nu ma descurc cu postarea pozelor asa ca ma multumesc cu ce am pe la noi prin casuta.
Deci Deni, nu vreau sa aud ca nu esti in forma, mai e foarte putin asa ca baga vitamine, baga calciu, baga ce crezi tu ca te pune pe picioare si te aduce in forma maxima.
Peste o saptamana exact va veti plimba prin Milano cu gandul la minunea ce se va intampla pe seara.
Parca am eu emotii, acum ca se apropie, gandindu-ma la ce minune veti fi partase.

Trebuie sa gusti la maxim ceea ce se vede mai sus si ceea ce va fi viu si palpabil in fata ta...si...cu putin noroc vei putea chiar sa atingi...ia gandeste-te...poate asta te face sa te simti mai bine. Ai grija de tine.

Si ca sa ne amuzam, am citit pe forum ca madama Mopita a fost la un concert prin UK parca, insotita de nimeni alta decat...madama aia cu nume de fluture...aia obsedata...iti dai seama ce monstruoasa coalitie...daca puneau astea 2 mana pe Derbe, se cam termina distracţia Razz Razz Shocked Shocked
Cum au debarcat ele de peste ocean...cu mintile lor infierbantate....Pa.
Mai vorbim.
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
Black Rose
moderator
moderator
Black Rose


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 05/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 1:00 pm

Deni esti o draguta .... Carlos nu are nici o gusa, asta e clar.... Dar fa bine si incearca sa te pui cumva pe picioare.... vitaminizeaza-te, mergi la doctor, incearca sa te odihnesti, sa fii 100% ''apta'' pe saptamana viitoare.

In alta ordine de idei,sper ca e prima si ultima data cand raman acasa si ''de caruta'' (cred ca vorbesc in asentimentul lui Cris.....) ...... si vrem sa stim tot, da tot lol!

Si va rog sa nu ma uitati cu autografele de la Carlos + Urs...... daca se va putea si sper ca se va putea .......


P.S : Am vazut pe forum ca Mopita aia are 98 de ani... no comment ....... Shocked
Sus In jos
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 2:29 pm

Ralu noi cele ramase "de caruta" cum zici tu, vom sta si ne vom consola cum vom putea, de data asta...doar de data asta...pentru ca sper sa fie si prima si ultima, desi daca stau si ma gandesc bine eu eram hotarata pentru Viena, dar daca tu nu ai dat semn, fetele nu au putut, am tras pe linie moarta...ori daca actionam atunci rezolvam si noi sigur ceva, si mergeam impreuna. Aveam mai multe variante, chiar si Milano era una din ele, dar de una singura nu am putut lua nici o hotarare si nici nu puteam sa plec asa ca...orbul in oaste, ca parca nu are farmec de unul singur. Poate la intoarcere vor mai da o raita prin Europa si atunci e posibil sa gasim si noi o varianta si luam si fetele cu noi, facem Clubul ZUZU Balamuc....daca nu la Bucuresti, poate in alta parte....vom vedea...oricum speranta moare ultima.

Oricum fetele nu vor scapa pana nu ne vor reporta si ultima scama de pe costumele baietilor si ultimul fir de praf de pe pantofiorii lor
Razz Razz

Iar eu nu vreau autograf...eu il vreau pe Urs la pachet si legat cu snurulet. Razz Razz Razz
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 8:06 pm

Ralu, Mopita nu are 98 de ani! Are vreo 50-60, cam asa.............am vazut-o eu intr-o fotografie.......eu zic ca ea si madama fluture-ochi-de-bou sa stea frumusel pe scaunasele lor, daca ajung cumva la Milano........nu de alta, dar pantofii mei au toc cui........si tare mi-e teama ca o sa le incerc ascutisul pe fundul lor........eu respect oamenii in varsta, dar sa se joace cu cei ca ei, nu cu tinereii........si mai ales SA NU SE JOACE CU DAVID!!!!...........chiar sub nasul meu.......chiar asa?????????

Da, azi am luat vitamina C! Si beau si lapte! Si ceai de macese!..........cu toate ca cred ca vitamina D ar fi si mai buna.......... Embarassed ....oricum ar fi luata!
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 8:09 pm

Ordinea de zi - Pagina 20 ILDIVOCampeche-new

Da, David..........si eu te pup! Abia astept sa te vad si mai ales sunt curioasa sa vad ce inel nou o sa-ti etalezi.........cred ca o sa fac un folder in care pun poze cu Derbe cu toate inelele pe care le-a vanturat prin fata noastra.......asta are mai multe decat mine.........si am si eu o colectie frumusica........
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 8:12 pm

Ordinea de zi - Pagina 20 NottinghamSheffield118signed-1-1
Urs, Cristiana a spus ca te vrea la pachet si cu fundita! Si cred ca te-ar vrea si Meli! Asa ca am pregatit un troler mare, in care sa te bagam si sa te luam acasa!

Ordinea de zi - Pagina 20 Urslook

Yes, I did! :D
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 8:14 pm

Ordinea de zi - Pagina 20 P1020101

Da, frumusete, te luam cu noi! Lasa, ca te facem cetatean de onoare al Pitestiului (sa stii ca avem si noi lalele muuulte, ca la Amsterdam, asa ca te vei simti putin ca acasa......) si al orasului Ramnicu Valcea ..........si sa vezi ce frumos o sa fie!
Sus In jos
derbe_diva
Admin
Admin
derbe_diva


Numarul mesajelor : 491
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 51

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 8:33 pm

Eu ma duc la nani acum, ca sunt nedormita de doua nopti! Sper ca in noaptea asta sa DORM!!!!!!

PA!!!!!!!!!!

Ordinea de zi - Pagina 20 X009
Sus In jos
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 9:24 pm

Mai e cineva acasa in afara de Deni care doarme in camera IT ?

NOAPTE BUNA, draga mea...odihneste-te....gandeste pozitiv...respira aer de primavara si maine te vei simti OK....hai ca trebuie si mai ales...hai ca poti.

La ora asta, peste o saptamana...ingerii va vor canta si va vor ameti cu farmecul lor...si nu in Rai ..ci pe pamant. Razz

Esti o draguta ca mi-l aduci pe Urs la pachet in troler...sper ca nu-l trimiti in cala avionului....ca mai am nevoie de el pentru niste treburi foarte importante Laughing Laughing Laughing
Si pe chestia asta vin si va intampin la aeroport cu pancarta cu numele lui...si il iau cu mine...ca voi va descurcati sa ajungeti la Pitesti Razz Razz

Yupiiii....frumusetea elvetiana se livreaza la pachet lol! lol! lol!

Ordinea de zi - Pagina 20 URS3-1
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 9:27 pm

Danieluta? Esti ok? Un semn ceva?
Ralu? Esti prin preajma ?
Pe Meli nu o mai strig ca probabil doarme deja.

Preferatii vostri asteapta un semn...

Ordinea de zi - Pagina 20 Ildivo11en12maart168jpgnr60
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 9:59 pm

Da sunt.....ma furase putin oceanul.............. lol!
Astazi scriam eu de zor la birou, si cand sa dau trimiteti , bemmmmmmmmmmm........cade curentul! Si dupa am plecat acasa!!!!!!! Embarassed
Dar recuperez acum.................
deci madam Miller cura intensiva cu vitamina D...................
doza pentru seara asta
Ordinea de zi - Pagina 20 DDP1030967800
gata impanat Laughing Laughing
Ordinea de zi - Pagina 20 IlDivoSheffieldmar09170copy
daca iti trage o privire din asta la Milano uiti de rau, de anemoe, de astenie.....de tot........ Shocked
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:01 pm

deci pe elvetian il aducem acasa? deci nu ne plictisim in aeroport nu? avem cu ce ne juca! Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Ordinea de zi - Pagina 20 Movie_0001
ia uite ce incat este ......jejejejeejej..........stai sa vezi cand te duce Meli la judecatorie Urs, si iti arata tribunalul..........sau poate o sa te acuze de hartuire si o sa fi interogat......si........ Embarassed Embarassed ok hai sa trecem la subiectul urmator!
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:06 pm

Adica la subiectul meu preferat Laughing Laughing Laughing
Subiect Seb, ce aveti de declarat in apararea dumneavoastra?
Ordinea de zi - Pagina 20 Sheffield50309A093dnamed
Moi??? Rolling Eyes nimic...... Rolling Eyes
ahaaaaa......deci va declarati vinovat!

Ordinea de zi - Pagina 20 Sheffield2009sebfiddle
Nu, eu nu am facut nimic!

Ordinea de zi - Pagina 20 BP1020085800
Atunci de ce ranjiti??????

Ordinea de zi - Pagina 20 Notts09Seb3-1
NU ranjesc si nu am facut nimic! Miller este vinovatul!!!!!

Ordinea de zi - Pagina 20 Nottingham4thMarch09094
uuupppppssssss...................
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:09 pm

Ordinea de zi - Pagina 20 Sheff9
Hai Miller scrie acolo......scrie tot!!!!!!!!!! Marturiseste!!!!!!! Ca luni vine Deni si iti iei pedeapsa! Twisted Evil
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:09 pm

Mai Dani tu ai impresia ca baietul ala daca vine va fi supus la suplicii....neeee....va face ce vrea el...cum vrea el...unde vrea el...cat vrea el....si ....mai vrei?

Ce hartuire? Care hartuire? Pai tu crezi ca mai vorbesc vreodata cu Meli daca imi vatama frumusetea asta pura din Alpi....

Pace voua fetelor....

Ordinea de zi - Pagina 20 BFP1160187800
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:11 pm

Ma scuzati .....nu stiam ca poza cu prin planul e asa mare! Embarassed Embarassed
Cris esti bine, iti aduc un pahar de apa? Twisted Evil Laughing
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:12 pm

O secunda ca merge greu netul
revin
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:14 pm

Cocoanaaaa....daca te apropii la mai mult de 2 metri de scena....uita ca sunt francez gentil ...si poate-ti trag un varf de pantof intre ochi...

Daniii, am fost destul de convingator????

Ordinea de zi - Pagina 20 IMG_0093-2
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:17 pm

Foarteeeeeeeeeeee convingator Seb!!!!!!!!!!!! Si mai ales fioros Laughing Laughing Razz Razz Razz
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:18 pm

NU ai inteles mai Cris! Acuzat de hartuire va fi elvetianul..iar Meli in calitate de victima va cere daune Twisted Evil
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:20 pm

Pai ce sa mai fac mai Dani cu apa cand era sa ma inec in oceane... pale pale gata mi-am revenit....uite ma gandeam ca daca mai ramane loc in avion poate il iei si pe Seb la pachet nu de alta dar sa nu se plictiseasca Urs singur ....desi nu cred ca va avea motive....

Ah, bon....adica ma vreti printre voi mai fetelor...vous etes tres gentiles....arat bine? Pot veni asa?

Mais oui, Seb, ....oui....oui...oui.... bounce pale bounce pale

Ordinea de zi - Pagina 20 BelfastSeb3
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:23 pm

Poi bonbonul trecut deja pe bagajul meu! Ce crezi ca am platit la bagaje de cala? Rolling Eyes
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
cristina
Admin
Admin
cristina


Numarul mesajelor : 748
Data de inscriere : 04/03/2009

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:27 pm

Haaaaa, fugi de aici ca nu va face Meli asta in vietisoara ei....cum sa-l acuze ea pe frumuselul asta de hartuire....never...ever...asculta ce-ti spun...nu are cum...si ar fi si pacat...maaare de tot...

Dani nu mi-ai zis daca iti place siggiul meu...

Păi ei iooooo, io cu cine răman....si cu cine ma mai joc....cu Carlitos...nuuuuu, ca asta umbla brambura prin cluburi....luati-ma si pe mine.....pleeeaaaaseeee....


Ordinea de zi - Pagina 20 BFP1160329800


Uite mai Dani la el, ti se rupe sufletul nu alta de dragalas ce e....
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro/index.htm
crazy_candy
Admin
Admin
crazy_candy


Numarul mesajelor : 759
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 43

Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 EmptyLun Mar 16, 2009 10:28 pm

Taci mai Miller ca tu esti amanetat de mult!!!!!!!!!

Da e foarte iubaret siggiul tau!!!!!!!!!
E dragut...............mi-ai dat o idee............sa imi postez si eu creatia proprie Wink
Sus In jos
http://ildivoromania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ordinea de zi - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ordinea de zi   Ordinea de zi - Pagina 20 Empty

Sus In jos
 
Ordinea de zi
Sus 
Pagina 20 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IL DIVO ROMANIAN ZUZU HOUSE  :: Bun venit pe forum :: Arhiva-
Mergi direct la: